Červenec 2008

Is Casey Blake the power we've been looking for? 26.7.08, 1:58 PM

30. července 2008 v 12:41 | Alyssa |  Zprávy od Alyssy
Ja wim no ae me se to nechtelo prekladat xD tady je aspon teda text x) jo a jeste fotka a na té je Alyssa a Gibson xD
Well, there's no question that Casey Blake will potentially produce more than Andy LaRoche or Blake DeWitt. Could another trade be in the works now that we have a surplus at third and we didn't have to expand payroll to get Blake? The Indians will pay the remainder of his contract. He is a free agent after this year.
Peace,
Love,
AND BASEBALL,
Alyssa

P.S. Last night's win was a great all-around team effort.

P.P.S. Andre Ethier (who just posted a new restaurant review to his MLBlog) deserves to play every day. If we aren't going to give him that chance here then let's trade him (even though that would bum me out) so he gets that opportunity someplace else.

P.P.P.S. Here is a picture of Gibson taking a nap last Sunday and dreaming of October. This picture makes me cackle out loud. Check out his Dodgers collar.

Alyssin bratr

27. července 2008 v 13:08 | Alyssa |  Rodina
Jméno:Cory Milano
Vztah: Alyssin bratr
Datum narození: 24. října 1982
Stav: svobodný
Ostatní: přestože je Cory o celých deset let mladší než Alyssa, jsou si oba navzájem velice blízcí; Alyssa o něm dokonce mluví jako o tom nejcennějším, co má a léta po jeho narození považuje za nejšťastnější etapu svého dětství. Cory nalezl na internetu nahé fotografie Alyssy a ta potom díky němu v prosinci 1999 získala 200 000 dolarů škod. Cory má za sebou mnoho účinkování v televizních pořadech, několik epizodních rolí v seriálech a krátkých filmových zkušeností. Ve filmu Dvojitý drak (Double Dragon) si dokonce zahrál Alyssina bratra.

Alysska a Alaa Khaled

27. července 2008 v 12:54 | Alyssa |  Extra
Tento člověk přivedl Alyssku k vegetariánství :)... tady je pár fotek...

Vegetariánství...

27. července 2008 v 12:13 | Alyssa |  Extra
:)
Kdy s vegetariánstvím začala: 11. 9. 2001
Proč začala: kvůli teroristickému útoku na USA... "Vrátil se mi kamarád z New Yorku a říkal, že všude po Manhattanu bylo odporné cítit spálené maso. Ztratila jsem na něj chuť."
Okolí: Holly, její dobrá kamarádka byla vegetariánkou sedm let.
Oblíbené jídlo: sushi, lazaně se špenátem
Ostatní: její oblíbená italská kuchyně se převážně skládá ze zdravých jídel, těstovin, pizzy, zeleniny a ryb
Zajímavosti: Alyssa podporuje PETU, organizaci pro práva zvířat

Co řekla Alyssa...

27. července 2008 v 12:06 | Alyssa |  Extra
Ahojky... sry že sem tak dlouho nic nepřidala xD.... mno v tomhle článku si můžete přečíst co "vyřkla" Alyssa... tak papa :)
"Je příjemné být důležitý, ale důležité je být vždycky příjemný."
"Na dítě myslím, kudy chodím. Vždy, když si na něj vzpomenu, si radši koupím další zvíře. Už mám tři koně, třináct papoušků a tři psy. To snad mluví za vše."
"Dejte pokoj s dárkama. Ani nevím, co si přát k Vánocům..." (o svých blížících se narozeninách)
"Pokaždé, když si nechám zhotovit nové tetování, moji rodiče dělají, že mně neznají."
"Kvůli Charmed si někdy svá tetování musím nechat přestříkat. Myslím, že čarodějky takové ozdoby neměly."
"Jsem moc ráda, že vidím zdravé děti, které zpívají a tancují. Očekávala jsem více bolesti a žalu. Lidská duše je úžasná, především ta dětská." (o svém výletu do Indie)
"Dostala jsem šanci podívat se na pilot a okamžitě jsem věděla, že to bude hit. Měla jsem čtyři nebo pět dní na rozmyšlenou. Samozřejmě jsem to vzala a bylo to moudré rozhodnutí." (o převzětí role po Lori Rom)
"Natáčela jsem Who's The Boss osm let a obvykle už tak kolem 3. série dostáváte chuť se zabít."
"Udělalo to mou postavu trochu serióznější. Ale řekla bych, že zkusíme trochu té její hravosti přivést do seriálu zpáty. Phoebe bude teď trávit více času s dítětem Piper. Já jsem na place ten hlasvní blázen do dětí, takže budu teta na hlídání hodně často." (o budoucnosti postavy Phoebe)
"Poprvé jsem se zabouchla na gymnáziu. Políbila jsem ho a on mně vrazil takovou, že jsem měla monokl."
"Když dostanu pozvánku na premiéru, napadne mě: proč se namáhat? Když se chci podívat na film, vezmu si na sebe triko a jím popcorn. Nějak mi uniká smysl toho parádit se, když chcete vidět film."
"Měním účesy úplně pořád. Myslím, že pro herečku je důležité, aby se cítila dobře, ať vypadá jakkoliv. Není dobré si zvyknout na jeden vzhled. Kdybych hrála ve filmu, ve kterém si musím oholit hlavu, musela bych na to sebrat odvahu. Samozřejmě, že bych před tím zavolala pana Spellinga."
"V mé šatně najdete všechno možné. Je to místo, kde se všichni slejzaj. Holly a Rose mají vždy krásně uklizeno, má šatna vypadá jako pokoj na koleji. Je mi jedno, jesli tam postavíte otevřenou sodovku a nechaáte ji tam stát týden."
"Ráda vypadám skvěle. Takže občas mám takové dny, kdy vyrážím seriózně nastrojená a upravená. Ale přijdou dny, kdy si udělám dva copy a jsem prostě roztomilá."
"Narozdíl od Phoebe nejsem žádná bojovnice. V seriálu jsou kaskadéři, kteří se tím živí, ale já to nejsem. Doufám, že nikdy nepřijde chvíle, kdy bych někomu nakopala zadek."

At Citizens Bank Park (Philadelphia) - 10.07.08

18. července 2008 v 16:32 | Alyssa |  Akce
Mně se dneska normálně zdál sen s Alyssou xD že mi dala náramek xD z její kolekce xD a když sem se probudila tak sem se ptala kde ho mám xD mno jinak Alyss to tam moc sluší x)

79th MLB All-Star Game at Yankee Stadium (New York) - 15.07.08

17. července 2008 v 11:41 | Alyssa |  Paparazzi
Týjo Alysska je tam upa k sežrání :o* *IN LOVE*!!

2008 MLB All-Star Week - 33 Club Party Presented by MLB.COM - 13.07.08

15. července 2008 v 10:51 | Alyssa |  Akce
Ahoojky... mno tak tady jsou další fotečky Alyssky :) MBL slavilo no x) Lyssce to tam upa sluší x) ty černé šaty jsou upa supeeer a botičky taky x) a účes je prostě boží! Fakt Alyssce to tam upa moc sluší x) mno kukněte na fotešky...

Důvod, proč miluji baseball, 29. 6. 2008, 10:06 p.m.

11. července 2008 v 12:21 | Alyssa |  Zprávy od Alyssy
Když si myslíte, že je všechno v pořádku, něco se stane. Mluvím o hře mezi Dodgers a The Angeles. Pro ty z vás, kdo neslyšeli zprávy nebo nesledovali hru, Dodgers vyhráli 1:0 s žádnou výjimečnou střelou. Ano, čtete zprávně. A já tam byla. To je důvod, proč tento sport miluji. To vás vezme na tolik že to budete prožívat s nimi, každý zvuk a vůni.
Toto je moment, který vám v první řadě připomene, proč tento sport milujete.
Mír,
Lásku,
A BASEBALL,
Alyssa

Promotion of Touch at Citizens Bank Park (Philadelphia) - 10.07.08

11. července 2008 v 12:06 | Alyssa |  Akce
Alyssce to tam nehorázně sluší x)!

11. 7. 08

11. července 2008 v 12:03 | Alyssa |  My diary
Ahojky! Tý jo já sem už tak dlouho nepřidala žádný článek x) mno oběvili se new fotečky Alyssky tak mám v plánu je sem dát ;) a pak nějake překlady ;)... tak já du teda přidávat x) papaa

Napiš si o Autogram

3. července 2008 v 11:04 | Honey |  Extra
Tak teda mám tady pro vás něco do Extra..Asi znáte,jak byla ta mánie,že si můžete napsat o autogram Charmedek..Ano,tak to sem taky dávám,ale z toho důvodu,že mi dneska přišel a je v novém provedení a fakt super!.Takže jestli chcete taky Gratis fotečku s autograme Charmede,kde Lys samozdřejmě nechybí,tak si o něj taky napište..Je to jednoduchý..xD
Takže na mail: charmed@studiofanmail.com napiště tuto zprávu:
Dear,
I'm a great fan of Charmed. I would be happy if you sent me an autographed photo of yourself. Thank you very much!
A teď ještě připište adresu s vaším jménem.A nezapomeňte tam napsat Czech Republic!
Co tento e-mail odešlete přijde vám skoro hned nazpátek oznámení,že vám fotku zašlou tak do 3-4 měsíců..Takže stačí počkat..Mě osobně přišla ta fotka myslim,že do měsíce!..Takže dobrý..xD..A jinak ta fotečka teď nově vypadá takhle:
P.S.: Já sem to pro vás scenovala jinak přijde tato fotka v dobrý kvalitě!..xD